Голодування Лікує Хвороби

Рослинна їжа
Здоровий та енергійний

Вживання і вживання тільки фруктів, овочів, рису, кукурудзи, квасолі, картоплі та води зі зворотним осмосом, сидячи якомога рідше та отримуючи багато денного світла, запобігає раку. Вживати тільки фрукти та овочі означає мати можливість їсти, коли ви голодні. Рис, квасоля, картопля та кукурудза можуть бути недорогими продуктами вашого раціону, які також змушують відчувати ситість. Уникайте куріння, вживання солі, молочних продуктів, м’яса, кукурудзяного сиропу з високим вмістом фруктози та будь -якої нездорової їжі. Сила посту відома багатьом людям щонайменше тисячі років, включаючи римлян, греків та євреїв. Згідно з Біблією, Елохім створив людей їсти тільки фрукти та овочі (Буття 1:29, Даниїл 1). Люди давно знають, що їжа життя є кращою, ніж їжа смерті.

Голодування мінімізує токсини в організмі. Голодування протягом 25 днів з подальшим практикуванням способу життя, згаданого вище, відновлює порожнини зубів і лікує рак, а також багато інших хвороб. Перегляньте науку та образотворче мистецтво посту Герберта Шелтона. Для людей з ожирінням може знадобитися операція ліпосакції перед голодуванням.

Вживання органічного цукру та органічного натрію у фруктах та овочах, які ваше тіло може швидко розщепити, здорове та заряджає організм енергією. Однак вживання штучного цукру та солі викликає діабет, високий кров’яний тиск, хвороби серця та незліченну кількість інших недуг. Вживання токсинів зневоднює вас, тому що ваше тіло має приєднати молекули води до токсичних молекул, щоб захистити ваші органи. Це послаблює вашу імунну систему і додає зайву вагу, що виснажує ваше тіло енергією. Кілька овочів є хорошим джерелом вітаміну В12 та білка.

Здоров’я зубів – важлива складова загального стану здоров’я. Найкращий спосіб захистити зуби – це лише споживання їжі у рідкому вигляді та використання зубної нитки, полоскання ополіскувача та чищення зубів зубною пастою без фтору кілька разів на день, особливо перед сном. Вживати тверду їжу добре, хоча і не оптимально, якщо вжити інших вищезгаданих заходів. Крім того, якщо ви спите з відкритим ротом, встановлення зволожувача біля ліжка збереже повітря вологою під час сну і запобіжить надмірному висиханню рота, тому у вас менше шансів розвинути зубну порожнину. Альтернатива – спати з закритим ротом. Для цього може знадобитися використання якоїсь головки.

Регулярне використання гіпербаричних камер для швидшого загоєння також дуже корисно для здоров’я.